очертава се хубаво филмче... от ревютата които чета засега
Да се надяваме че ще е
е, поне ще е над средното :Д
И аз нямам търпение да го гледам! Как беше?
Okayish.
*шибане - ъплоудване
Преди да й вярваш просто я хвърли в басейн
ако не може да плува? а ако е алергична към водата? а какво ако получи хиповолемичен шок?
Аз не мога да плувам ама като ме хвърли някой в басейна (досега 3 пъти) все се намира някой доброволец да ми спаси живота
живееш опасен живот
баси има някакъв дето е събмитнал поне 4 картинки
Ами то няма ограничение :/ А има и с крадени. Уж съм ги репортнала ама.. Те журито ще си ги видят.
Има и едни дето репортнах, дето са снимки просто са с филтър и ползвани някви програми от нета върху снимки, дето не трябва да са изобщо в контеста.
mah nigga
ама за съжаление вече не работи
обаче ти предлагам един челиндж, доста зарибяващ челиндж http://edno23.eu/view/post:1467975
НЕГРИ ИГРАЙТЕ ТАЗИ ИГРА http://phoboslab.org/xibalba/
agar.io <- мега яка и не изисква инсталация
Ами след 2 години ще изревеш...
И аз бях взел .еu за ино евру ама сига е 40 евро и моьи да ма фанът за джойстика .
40 евро не е ли за 5 години ?
Мойтъ инфо е преди 1 година така ,че вече е остарела.
transfer to diff registrar with lower costz
йеа ... не успях да го набарам :/
някакъв рашънец го държи... да го питам за цена?
интересно защо му е, като на руски ще е odno23
Писах, не ми отговори скоро пак ще му пиша
Fuck! Неска ли беше? Мислих да си правя майтап ама забравих.
Мале, голяма драма стана с това...
тия са бахти идиотите
@nickname778 помня, помня и мисля, че бях на 13 или 14
15, потвърдено от фейсбук.
хилоу
@_е7 аз не се правя на сериозна Много работата Малко компютрите
не знам за какво ми говориш, стара интернет-жено
по-забавни би било, ако "замести" боб рос
Не беше лош , става да се гледа
Seen it, ама не е кой знае какво.
Клиширан е доста, но някакси по хубав начин. В крайна сметка не е кой знае какво, но е приятно филмче за гледане.
23 градуса чак? Кога бре? http://i.imgur.com/0lrOBsL.png
вий в София сте в планината
очертава се хубаво филмче... от ревютата които чета засега
Feb 14 2016, 18:36Да се надяваме че ще е
Feb 14 2016, 18:54 през mobiе, поне ще е над средното :Д
Feb 14 2016, 20:02И аз нямам търпение да го гледам! Как беше?
Feb 15 2016, 08:19Okayish.
Feb 15 2016, 09:17