mitternacht
Като се срещнете с приятели / запознаете с някого, "целувате" ли се по бузите както го правят в някои държави? Това ми е супер странно, ама ми се е случвало...
mitternacht
Толкоз е студено в офиса, че преди малко един снежен човек влезе, каза: "Тука е баси студеното", и си излезе.
blacksnoopy
В рамките на две седмици последните две бивши се сгодиха. Баси случайността
mitternacht
Роската Плевнелиев е най - оптимистичният човек в цялата шибана държава ахахахаха
bgdn
Да си имаш басейн във яхтата... How cool is that?
mitternacht
Имате ли си шкафче/чекмедже пълно със сладкиши и джънкфууд (за всеки случай)?
mitternacht
Като живеем в ерата на дигиталната леснодостъпна фотография снимките улавят все по-мънички детайли и албумите се превръщат в албум със стилизирани спомени.
mitternacht
Как сте, шлядури? Къде ще сте на Коледа и Нова Година?
aviatrix
У автобуса имат сауна... Деба припотихме се всички
С български приятели/ки се прегръщам, понякога се дърпат
Ако не харесвам много човека или е странен само се здрависвам (и с холандци го правя
)
Jan 05 2016, 11:14не и се чувствам некомфортно когато някой го прави
Jan 05 2016, 14:45ако не тръгнат ме цалуват, няма ги цалувам, ew human contact
Jan 05 2016, 17:47Pretty much what @disappointed said.
Такива неща водят до доста awkwardness при мен също. 
Jan 05 2016, 18:05При мен най-awkward е когато аз понеча да целуна три пъти, а те се дръпват на втория път. Но се посмиваме дружно след това и се оправят нещата
Jan 06 2016, 12:48