Търсене на постове: ба

Fluxy
belushka20
Днес осъществих дълговременният си план да направя 1 камара бананачинки :D
Боби
Bobdweller
Хем не ми се ходи на коледното фирмено парти, хем се чувствам гузно заради колегите от екипа, които искат да отида. Чувството да не ми се ходи надделява обаче.
Еми Окснитси
dandelion
Коледа ще изкарам в Русето :) Доста съм доволна от този факт, остава само да организирам нещата с автобуси ала бала :)
-=*****=-
mitternacht
vbox, what are you doin', vbox, you are a drunk motherfcker!
its not Eddie
CWOY-48UEAAIATf.png _e7
@bgdn
-=*****=-
mitternacht
@dandelion "99.5% от децата в България са опитавли трева..." Нда, в детската градина такова пушене пада, майкатасийбалу. В трети клас ходят с бонг в раничките.
Alex Moran ™
eMkyyy
Утепаха Филисито сега Arrow ши полудева...
-=*****=-
mitternacht
Ако в едно23 дадеш на страница (примерно) 7000 и по-назад... започваш да виждаш призраци... It's spooky!
-=*****=-
mitternacht
Ох, класика, рева от смях. Пътищата в Русия - безкраен източник на забавления.
Еми Окснитси
image.jpeg dandelion
Сложих и аз елхата :)
Еми Окснитси
356-mid.jpg dandelion
Ех, че хубав килим :)
http://www.kilim.bg/%D0%BA%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B8.ph...=129
Цончев
tsonchev
Мислех, че на мен няма да ми се случи, но вече е факт. Роднини и приятели ми дават зор да женя и да правя деца :D
Denitsa
sickornot
Има доста именници и тук. Да се чувстват поздравени и да почерпят с риба ( и не само :Д) днес
Георги Цветанов
12291178_10207934633193154_3749079421297758547_o.jpg t0m3kk
Все пак ако някой е прочел последният ми пост и желае да се включи - може да види линка в поста ми :) Междувременно и подаръците от мен преди опаковане :)
https://www.facebook.com/events/1512640709060948/
Георги Цветанов
t0m3kk
Направих си подарък (и на приятелката ми) 2 броя 6s :) Ще зарадвам 5 деца в неравностойно положение с подаръци за Коледа и сега обмислям покупката...
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата