Bobdweller
Хем не ми се ходи на коледното фирмено парти, хем се чувствам гузно заради колегите от екипа, които искат да отида. Чувството да не ми се ходи надделява обаче.
mitternacht
vbox, what are you doin', vbox, you are a drunk motherfcker!
eMkyyy
Утепаха Филисито сега Arrow ши полудева...
mitternacht
Ако в едно23 дадеш на страница (примерно) 7000 и по-назад... започваш да виждаш призраци... It's spooky!
mitternacht
Ох, класика, рева от смях. Пътищата в Русия - безкраен източник на забавления.
sickornot
Има доста именници и тук. Да се чувстват поздравени и да почерпят с риба ( и не само :Д) днес
Pics or it didn't happen.
Dec 21 2015, 16:01Веднага.
Dec 21 2015, 16:04