eMkyyy
Някой има ли идея ориентировъчно какво пари може да прави един CCNA в България?Питам просто информативно.Бях чел за някакви 2000-2500лв в HP,но това са легенди.
eMkyyy
Тумороу ша експектваме тен инча ъф сноу хо хо . Още немам зимни гуми и шъ има яку лузганйе.
eddy
твърде бързо минава времето, твърде
mitternacht
Болен поне ебаха ли го в пандиза?
mitternacht
Някви ислямисти се били барикадирали в апартамент. I say - overkill it! Докарайте 2-3 Лeклерка и пуцайте! Шеееимевамайката...
eMkyyy
Кацам в Истанбул на 28ми вечерта късно . Как да стигна до Бургас? Any ideas?
hurmaqny
Ям десетпроцентово кисело мляко и не ме е срам.
belushka20
Добре, как може да искаш портрет, хубав, на който да си приличаш и да ми пратиш супер шитавата снимка. Обясних в началото, че ще е зле. Стана зле.Сърди се.Еми..
mitternacht
Разкажете за такъв (куриозен) момент, в който сте били слепи за намеците на някого от другия пол... If you know what I mean...
За САЩ ги знам цифрите ама за БГ ми беше интересно.
Nov 23 2015, 19:50Да не би да искаш да се връщаш?
Nov 23 2015, 19:52Не точно .. Търся си къде да направя 1 год експириънс за да мога да си работя в US . Тука без exp в тази сфера имам точно 1-2% шанс да почна в networkinga.
Nov 23 2015, 19:55https://www.pinterest.com/pin/552676185500913740/ мда... имам контакт със един младеж наше момче дет сега работи при цискотата... да ви свържа?
Nov 28 2015, 02:09Благодаря за офертата ,но няма нужда още ,чак след 6 месеца се сертифицирам.След това може да ни свържеш.
Nov 28 2015, 05:58