eddy
Съседка от др блок явно си няма работа и по цял ден е по пейките, говори супер високо и днес както ме боли цял ден главата ми идва да се агресирам много.
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
eMkyyy
Хубаво си е у БГ-то на почивка . От 4 дни само пиене и ядене и ще се прибера 100 кила .
Ducky
Някой има ли идея как действа охраната на летището в София спрямо пиърсинги, които не могат да бъдат свалени?
mitternacht
lol в Гърция тепърва ще става голям сеир. Poor bastards. Може пък, когато съвсем им се срине икономиката, да идват да бачкат на полето в България.
Bobdweller
Първо и последно фирмено парти в тази ми работа. Убедих се за пореден път, че не са за мен този тип излизания... толкова не на място се чувствах.
ще ѝ поохладиш страстите
Jul 07 2015, 20:50@mitternacht от 8-ми етаж сме пускали найлонка с няколко литра вода върхъ варбург... останаха му само предното и задното стъкло, страничните паднаха
Jul 07 2015, 21:18еми.... бабичката поне ще млъкне

Jul 07 2015, 21:34от веднъж ... стига да я вцели
Jul 07 2015, 22:14Такива неща не смятам да правя :д иначе не е бабичка, на ~ 30
Jul 07 2015, 23:59