Търсене на постове: ба

-=*****=-
mitternacht
Намерили в къщата на някакъв епичен дядо в Германия - танк Пантера в перфектно състояние, флак ПВО, торпедо и.... V1. Jesus, that's so epic :D
Fluxy
le me.jpg belushka20
Тъй ще бъда утре :) (роклята е тъмно синя :D )
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
хорица, да се съберем на 11-ти (събота) към 20:00 в София?
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Никой не обича гълъби май. И децата ги гонят и кучетата. И аз да не остана по-назад. :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Апф, как се преебах ъпгрейднах до последният Firefox DE и се скъса да крашва... нещо с JS парсер-а, явно ще се върна към stable версията :(
Еми Окснитси
dandelion
Не мога да карам Рамадан! Умирам от жажда! Как го правят хората това по месец всяка година.. А сега в офиса всички го спазват, та трябва от уважение и аз.
Госпожа Силвия Блажева :)
IMAG1626.jpg SaTaSi
Специално за @Gothika47
Еми Окснитси
dandelion
Лошото на новата компания е, че са основно руснаци. Което означава, че не мога вече свободно да си се оплаквам на кирилица или шльокавица :)
Denitsa
sickornot
това ми се случва за първи път!! едно момиче в магазина ме помоли да й сваля едни банани, понеже са твърде на високо и аз успях да ги стигна!
-=*****=-
mitternacht
Вино, питка с шарена сол и сирене. Баси италианската вечеря :D Жалко, че няма моцарела.
шУс!
notexist
Някой друг освен мен, който да гледа The Good Wife? Имам нужда да го изкоментирам с някого ;д
Цончев
tsonchev
Видях момче да пие кенче с mountain dew. От къде подяволите е успял да го купи
Peter Nikolow
11137160_867277109986580_5957349192928206968_n.jpg bgdn
Седмичната прогноза за времето...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
На някой друг да му зарежда 123 бавно ? 1-2 мин ?
Еми Окснитси
dandelion
Ох... Търсенето на работа в Дубай беше кошмарно чакане, по 5-6 седмици между контакт, а сега... Вчера ми се обадиха за интервю 30 Мин по-късно и утре започвам:D
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата