belushka20
Вече живея при свекърите, no more, квартири!
belushka20
Всичко живо е пощуряло по тоя гей парад днеска..
mitternacht
Батко ви е магистър. Защита на магистърска теза - с отличен. Семестрилен успех - отличен ~5.80. Среден успех би трябвало да е около отличен 5.90.
schizophrenia
някой кефи ли се все още на blink 182 ;?
tedo92
Хора, набарах някакви миксове между монголска и българска музика. Много е добро.
aviatrix
какво ще стане ако си нараните батерията на телефона:
И аз съм на мнение, че трябва да сте си самички. Колкото и да са ти готини свекърите/родителите най-хубаво си е сами. Две поколения на едно място .....
Jun 29 2015, 16:352 месеца ви давам maximum и сте се изнесли
. Не е за млади хора да живеят с други...
Jun 29 2015, 16:49Ние това го знаем. Ама поне е по-окей отколкото на квартира.. не плащаме наеми, а си събираме парите да си направим апартамента
Временно ще е 
Jun 29 2015, 16:56"Не искам да съм зет заврян, не искам да живея сам"
Jun 29 2015, 17:49Lol
Да бе, както казах - и ние не сме умрели да живеем тук. Тесничко е едно друго ама все пак
По-добре е for a while.
Jun 30 2015, 10:17