mitternacht
Нямам кола, не умея да шофирам. Но обичам да гледам Top Gear заради чистия кеф от добрата кинематография. (вече има два епизода от новия сезон)
bgdn
Айде и Захари Бахаров в "Игра на тронове"
eMkyyy
15 минути чистене на колата от половин метар сняг.Тръгвам най-накрая минавам 10 метра и телефона ми звани "Днеска OFF заради снега" I was like... Wtf ...
eddy
нямало пари за стипендии, ето къде бил ключът за бараката....
tsonchev
Държава, в която се влиза по-лесно в университет, отколкото в детска градина, не я очаква нищо добро.
eMkyyy
Баси големите ръки ЧУЕК !
Да не ви спойлвам, ама споменаха колело за 9 хиляди паунда което тежи 860 грама.... баасимайката
Feb 04 2015, 13:14не ми говори на мене на тема за колела
Feb 04 2015, 13:19Колелото всъщност е почти 7кг, рамката е 860грама
Feb 04 2015, 14:00в БГ също има подобен производител... http://www.mtb-bg.com/index.php/products/news...rbon-bikes
Feb 04 2015, 19:59