Търсене на постове: ба

Белкин
ReXTaN
Лятото се местя в Белгия и разглеждам интернет доставчиците, и те са на доста ниско ниво сравнение с България.
Еми Окснитси
dandelion
Сега чак се прибирам от работна среща която е принципно на 2 часа с кола от тук. ....
Peter Nikolow
9-selfies-que-no-deberian-existir_5.jpeg bgdn
ей... @dandelion е вече във Дубай!
Еми Окснитси
Screen Shot 2015-01-29 at 22.48.37.png dandelion
И така значи... а защо не може аз да съм изобретила машина на времето.. сексистко.. Поне Дубай познаха :)
Георги Цветанов
Screenshot.png t0m3kk
същата съдба като на @aviatrix ... само дет' той е малко по-богат :D
Теодор Георгиев
Capture.PNG tedo92
А вашето име как е било сбърквано?
Еми Окснитси
dandelion
Такаа.. уволниха един от колегите в Дубай, защото нямало работа по прокета по който работил. Аз работих по същия проект.. какво ли ме чака другата седмица :)
-=*****=-
mitternacht
Май се обсъжда теоретично изключването на Русия от системата за международното банково разплащане. Buttraeped? World War 3 coming soon? :D
Snoopy
blacksnoopy
Втори ден без фафли, пастички, шоколад и т.н. ХАШТАГ ГЕРОЙ
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
тааа, днес е много хубав ден. има слънце, в почивка съм. рай!
Еми Окснитси
laptop.png dandelion
Лаптопа ми ще направи обиколка на света преди мен май! Какъв supply chain само!
шУс!
tumblr_niswffPM781teggzoo1_500.jpg notexist
спец за @tsonchev
Еми Окснитси
dandelion
Това е къщата по която работих (маркетинг) преди да замина за Дубай
Еми Окснитси
dandelion
Тока и водата на апартамента ми са се утроили откакто го давам под наем!!! Какво правите бе хора??? Изстуден басейн в хола ли?!
Цончев
tsonchev
Една готина мацка има проблем.Така че помагайте.Ако й помогнете момичето ще се регистрира и ще пише тук(това е за стимул). Проблемът ще опиша в първият коментар
Страница: 70 71 72 73 74

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата