ReXTaN
Лятото се местя в Белгия и разглеждам интернет доставчиците, и те са на доста ниско ниво сравнение с България.
tedo92
А вашето име как е било сбърквано?
blacksnoopy
Втори ден без фафли, пастички, шоколад и т.н. ХАШТАГ ГЕРОЙ
eddy
тааа, днес е много хубав ден. има слънце, в почивка съм. рай!
dandelion
Лаптопа ми ще направи обиколка на света преди мен май! Какъв supply chain само!
dandelion
Това е къщата по която работих (маркетинг) преди да замина за Дубай
dandelion
Тока и водата на апартамента ми са се утроили откакто го давам под наем!!! Какво правите бе хора??? Изстуден басейн в хола ли?!
tsonchev
Една готина мацка има проблем.Така че помагайте.Ако й помогнете момичето ще се регистрира и ще пише тук(това е за стимул). Проблемът ще опиша в първият коментар
@aviatrix в България си качил 25 кила? Че в чужбина не е угаждане, а солении и мазнинии (90%)
Jan 30 2015, 15:55@dandelion джънк фууд на макс + сладки неща
Jan 30 2015, 15:59Джънк фууд не е угаждане.. това е самоубийство + се пристрастяваш към солта и захарта. От скоро следвам нова "мантра" и върви добре. Преди да хапна нещо си...
Jan 30 2015, 16:04казвам: Is it worth it и ако не си струва не го ям.Няма да ям някакво тъпо макфлъри примерно ако мога да отида на десерт бар и да изям десерт с 90% какао отгоре
Jan 30 2015, 16:05А ако не ми се занимава да ходя на десерт бар (или да си направя десерт) значи не си струва да си натъпча баунти в устата..
Jan 30 2015, 16:05