hurmaqny
Защо ми е телевизор, след като мога спокойно да си слушам bTV новините от съседите докато съм в банята...
eMkyyy
Супер бойлера в билдинга (централен) сдаде багажа и сега два билдинга сме без топла вода за 2 дни.Новия ще го инсталирват чак в пондилник ...хххххх
notexist
Windows 8 е много смотан ;д ще ми трябва мнооого време да му свикна. Дано не го изтрия преди да се случи ;д
dandelion
Кое е последното хубаво нещо което ви се случи и кога?
notexist
Изключително кофти ми тръгна годината. За щастие снощния проблем с лаптопа ми се оказа малкия дявол.
schizophrenia
studying psychology is kinda awkward
dilana
Inet доставчика ми е прекрасен.. Половината сайтове само през Tor се отварят, а и ако сменя DNS-а губя всякаква връзка със света...
mitternacht
Дееба, не мога да си натъкмя аватар. (сефте...)
Rx-Ende
Никога няма да разбера хората, които задават въпроси преди да гугълнат.
hurmaqny
That awkward moment when they misspelled your name on your debit card.
Ducky
Мисля, че успях да се излекувам с една кана силен ментов чай. Ще видим обаче лекарката какво ще каже.