blacksnoopy
Jawbone UP24 или Nike+ FuelBand SE :?
Bobdweller
Бахти мрака и студа. Как се очаква да ходя на работа в това време...
_e7
помните ли времето, когато
hurmaqny
Ще застрелям някой в БДЖ, кълна се! Бахти сбирщината от некомпетентни идиоти!
hurmaqny
Само аз ли не мога да правя нищо друго докато слушам музика?
notexist
Аре да видим ще ставам ли майна.
War1an
Някой използвал ли е Nikon D5200 и какво мнение има за него? Или може да препоръча нещо по-добро, което си заслужава?
ЧУДЕСНИ НОВИНИ! http://24.media.tumblr.com/130f821e0c1c0ba749...o1_500.gif
Oct 25 2014, 20:56some awesome news!
Oct 25 2014, 21:38we all happy
Oct 25 2014, 22:21Супер
Oct 26 2014, 10:26Жестоко, човек!
Oct 26 2014, 12:44