notexist
Outlander представят англичаните като големи шибаняци.
mitternacht
Am I the only one, който супер много хареса The cabin in the woods? (Защото той е на последно място "хорър", той е... пародия, среден пръст и същевременно
mitternacht
Сънували ли сте, че убивате хора? Всъщност сигурно мъжете сме го сънували, а дали жените са сънували такова нещо?
notexist
Повече няма да ставам в 6 и 30, пък.
dilana
Колкото повече го гледам, толкова по-забавно ми е :Д
http://instagram.com/p/uIJ9AVDJw6/
sickornot
nне съм съгласна с резултатите си...
_e7
добавете липсващата дума: "МОЯТ ...... Е КАТО ТИКВА"
notexist
А най-хубавото на утрото е, че е сряда и тъкмо са качили новата серия на Supernatural.
До известна степен те наистина са такива. Работя с тях всеки ден и много добре се справят да ми скъсяват живота...
Oct 20 2014, 12:53Той тоя филм е за средновековието, неразбирателството между тях и шотландците и са супер мизерни копеленца, дето се мислят за велики..
Oct 20 2014, 14:42