stankoff
@man0l къде е тоя билярд? Гордо?!
pesho
Изведнъж просто спря тока. Безобразие. Наложи се да ходим да пием бира и да играем билярд един час. Добре че като се върнахме има ток.
pesho
Така се улисахме с работа че преди малко осъзнахме, че вече е късен следобед. Доста ползотворен ден, браво на нас. Време ли е за билярд вече ?
Po3u
Чак не мога да повярвам колко е хубаво да се прибереш вкъщи. Вчера се разбих на билярд - нашият отбор `финишира` последен, но въпреки това се гордея!
stankoff
Връщам се от пица + билярд и ще лягам