Търсене на постове: билярд

kypidoncheto
Играйм билярд :) След малко ще седна да вечерям :) После някой иска ли билярд?raWwWrR:P:P
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
деаб писна ми. секи от всякъде ме бие на билярд. Деееебаааа.
Георги
FeelTheFear
@randex Айде ве, ууу ае да играем билярд да та скъсам... казвай къде
Йордан
1234108650383203.jpg Qlamoff
За 6-7 минути бих @randex на билярд... пръснах го направо:
Вангел Стоев
venom
Кафенцето беше добро :] Поиграх малко билярд и малко дартц и се прибирам доволен :]
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
мале днес бях на билярд, прибирам се и обядвам си аз и се сещам че GSM-a ми го няма. айде преобреъщане на къщата- няма го, отивам аз до билярда и там го няма..
Petya
Principessa
@naddito хах :) само рябва да си в бг :) другия начин е да играем билярд в скайп :)
Petya
Principessa
@naddito женами, кога ще те бия на билярд тебе? :)
Петър Илиев
pesho
В билярд клуба до офиса ни беше пълно с ученици. На пръв поглед си личеше, че е учебен ден :)
Петър Илиев
pesho
Разбих @Nick на билярд. Ако продължавам да играя така, може скоро да събера достатъчно самочуствие и да започна пак играя със @stefcho.
stefcho
stefcho
аре, изпратих @georgimateev към германия с един последен билярд. догодина съм с 3 игри хендикеп. доста лошо ме би ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Играе ми се билярд.. Отивам да смажа PCто, ма така не е интересно :(
Петър Илиев
pesho
На кафенце сме с @elle и @georgimateev. След малко щеги надупча на билярд :)
Йоана Николова
ladyjoana
@GeorgeSG аз съм голяма фенка на волейбола :) и плуването... пък и билярд :) нищо че не мога да го играя тва последното.. :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, с @NiGo сме добри на вдигане на чаша :D билярд, снукър, те такива работи по-спокойни :) Аз лично не съм много по спортовете, а ти?
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата