Търсене на постове: билярд

Георги Матеев
georgimateev
добре.... след като ми отпаднаха задълженията, кой иска да го набия на билярд? @stefcho ?
Пламен Петков
x-man
Тази вечер играх билярд - не бях играл от 5 години сигурно. Яко си е...
Михаелина Лилова
Mihaelina
Вчера за пръв път ходих на боулинг и бих казала, че от първото хвърляне до последното имаше голям напредък :) За сметка на това на билярд съм ужасна :(
Николай
novinabg
Ще ходя след малко на билярд.Лека и доходна отсега от мен.
Иво Станков
stankoff
Върнах се от "Денят, в който земята спря да се върти" в Арената на Мол Варна + билярдче в Demand
Denitsa
sickornot
put your pretty lies йееееййй... свърших работа най-после и май след малко, ако не заспя ще ходя да бия 1 момче... на билярд ;)
Йордан
Qlamoff
@kypidoncheto абе това на някъв празник минах да се наям и след това ходихме да играем билярд...
Йордан
Qlamoff
Играя билярд и се кефя на живота :) Ама утре даскало... :/// :[[[
Serjo
Serjo
Време е за малко разходка,кафе,билярд.....и така :D
Лидия
LiDSoN
О... току що влизам в нас ...бях на кафе и после на билярд ... от кога не бях грала билярд ... :)
Емил Станчев
Emyto
Гледам снукър и си джиткам билярд на Eee PC-то. Яко, а?
Велислав
_vin_
Айде от днес пак на фитнес...отидох с байк-а до там и сега съм леко смачкан :). Наядох се като добро прасе и ще ходя да играя билярд скоро :).
Serjo
Serjo
След кафе и билярд :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Отново вкъщи. @NiGo ни разби на билярд :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
До сега бяхме на бира с билярд в мола с няколко човека от класа.. Утре програмата е - Бел, Бел, Биология, Руски, Химия, Физика, География. Yes! :)
Страница: 7 8 9 10 11

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата