t0m3kk
Явно ще се програмира чак довечера, за това сега спокойно мога да си сипя още 1 биричка и да боцна още 1 дробче с лук за по-добра глътка! ;]
helperOK
страшно ли е навръх Зарезан да пия биричка?
sown
Какво ме очаква? Едно шише уиски, една кола, две бири, салата + мезе и пиле с ориз.
spaceman90
Времето е само за бири на Альошата!
blacksnoopy
Афе ние с @method-x пак сме на изпит днес, хах
joronedelchev
След изморителен снимачен ден две бързи бири влизат много добре. Когато са Stella Artois - още по-добре.
sown
Днеска ще сме само на биричка и картофки. Искам дълга-а-а почивка!
sown
Нео върви купи 4 бири! - ЗАЩО, аз!? - Защото, ти си избраният!
Jorkata444
Време е за една биричка с обяда....кучето ми днес е наказано,за него фанта лимон
blacksnoopy
Още не съм решил водчица или биришка да пия, или бира с водка