Търсене на постове: бири

Георги Цветанов
t0m3kk
Явно ще се програмира чак довечера, за това сега спокойно мога да си сипя още 1 биричка и да боцна още 1 дробче с лук за по-добра глътка! ;]
dreissena.info
helperOK
страшно ли е навръх Зарезан да пия биричка?
В. Сотиров
sown
Какво ме очаква? Едно шише уиски, една кола, две бири, салата + мезе и пиле с ориз.
Denis Zhekov
Snooby
Edno23 си има и торта до името, айде ще пия една биричка за ваше здраве :P Cheers!
____♂
spaceman90
Времето е само за бири на Альошата!
Snoopy
blacksnoopy
Афе ние с @method-x пак сме на изпит днес, хах
Георги Неделчев
joronedelchev
След изморителен снимачен ден две бързи бири влизат много добре. Когато са Stella Artois - още по-добре.
Съни
FromTheInside
@Anellya благодаря ти :)))) Имаш биричка от мен за благодарност, наистина ми оправи настроението :)
Snoopy
blacksnoopy
@drgigguls Са пих бири с Дани Тошев :)
Цветан Величков
CECOOO
@Anellya не пия кафе хеахеаХ .. но биричка.. В.Търново или Варна по-скоро ако имаш път няма проблеми.. иначе намерих един сайт .. да видим дали става
В. Сотиров
sown
Днеска ще сме само на биричка и картофки. Искам дълга-а-а почивка!
В. Сотиров
sown
Нео върви купи 4 бири! - ЗАЩО, аз!? - Защото, ти си избраният!
-=*****=-
mitternacht
- Що не се бръснеш? - Нямам си момиче, заради което да се бръсна.... - А за себе си? - За себе си купувам бирички. (vicove.com :D:D:D)
Жоро
Jorkata444
Време е за една биричка с обяда....кучето ми днес е наказано,за него фанта лимон
Snoopy
blacksnoopy
Още не съм решил водчица или биришка да пия, или бира с водка
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата