Абе мани аз пътувах 4 денонощия с камион, като през последното не спах. Ся съм зомби и довечера като думна 2 бирички и съм мъртъв от всякъде. @eyankulov
Ади уааа, да почва тоя ми ти септември, че да почва пиене- зимен сезон- 2010! Мъъъхъъъ!!! Ше има ликьорчета, ментичка, биричка, вермутче... (приятели-не пийте!)