blacksnoopy
Хахах, тази снимка ми е много смешна. Дали е защото пих повече бири :?
viktorkoichew
"Йее ние сме студенти, пушиме цигари и пиеме 16 бири на ден, йеее. Гордостта на шибaнитe си майки " : )
gogata2427
Милиони,шампиони,камиони и бири в трилиони..
coolpuppy
Пийвам жадно биричка и се ровя наляво-надясно.. Днес беше приятна вечер. Открих нова приятелка. =)
mjoy
Леле, 3 часа в кафето смях без прекъсване! Счупи ми се устата направо.. Все едно бях напушена, а бях само на 3 бири..
R3sp3k7
Няма да работя, Ще си пека гъза на плаж, Бирички студени, Това е ръчния багаж.