Мисля да легна да поспя малко, защото утре ми е почивен ден и мисля да се възползвам от него... сутринта (към 12) ще ида да си взема бирички и почвам филми
@dandelion по принцип тоя малък хладилник го делим петима и ако знаеш що редене и компресиране падна докато набутаме 30 бири вътре... 7zip пасти да яде