Търсене на постове: бири

Георги Цветанов
t0m3kk
Мисля да легна да поспя малко, защото утре ми е почивен ден и мисля да се възползвам от него... сутринта (към 12) ще ида да си взема бирички и почвам филми :)
Snoopy
blacksnoopy
Ох, не стига че се напорках, са ми звъни един приятел след 15 мин да пиеме бири. Еми ще се пие... :D
mudisoft
@dandelion по принцип тоя малък хладилник го делим петима :D и ако знаеш що редене и компресиране падна докато набутаме 30 бири вътре... 7zip пасти да яде :P
В. Сотиров
sown
@man0l ах ти си големия батко.. значи ще те слушкам ;) (аз бягам до магазина за биричка) ^^
Иван Савков
sandprince
@patblansh дааааа, почти е готово, има готин загар, вадя и биричката след малко и сядам да го опитам ;)
Александра
Eagle6
Допивам биричката, после в леглото:)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Биричка + хубаво филмче = ей така се живее 200 години :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@disappointed Хах не знам за @720N43V, но за мен е като по приятелски разговор на по биричка :)
В. Сотиров
sown
Ох и аз се нокаутирам вече.. след доза филми и бирички ^^
rups
@Emyto а нямам проблем, просто не я харесвам особено :) но и не пия такива бири така или иначе :P
Георги Цветанов
t0m3kk
@georgimateev к'фо да ти кажа... почти цяло лято изкарах на масури и бири :D ся кат' дойде пича ще врътнем и после излизам да дивея :D
Denis Zhekov
Snooby
@lpetrov ... да пием биричка/кафе (в по-лошия случай) :D
Favit Team
favit
Предложете изчистена и семпла тема за блога ни - blog.favit.com - спечелете бири!
Радослав
Soul4o
@schizophrenia само ако споделиш биричката с мен :P
В. Сотиров
sown
Outside с приятели на по бири-мири ^^
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата