Търсене на постове: бири

шУс!
notexist
мм след малко биричка се чувствам много по добре :)
Еми Окснитси
dandelion
...от божествен мързел днес опиянени! След кафенцето горещо иде време и за още нещо... сандвич със кюфте и много бири със мезе...!
Георги Динков
gogata2427
@alex95 А уе,няма къде да избягаш,все някой ден ше фърлиш няква биричка :D ...
Георги Динков
gogata2427
Нещо wstats е избягал сървара,важното е,че биричката е от тях!.. :D
шУс!
notexist
@t0m3kk мммм... не :D и това го измислихме аз (две бири) и един френд (два големи рома) :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
@notexist единствения начин... да ти дойда на гости за по 1-2 бири и да си се прибера на София ;)
шУс!
notexist
@t0m3kk пусни си камерата и гледай мен :D найш ква съм забавна след няколко бири :D
Snoopy
blacksnoopy
@Emyto Аз сега ще се наяждам с карначе, пържени картовки, сиренце, лютеничка, кис. краставички и ще поркам бирички. Нека те е яд :D :P
шУс!
notexist
@sandprince нимоаааа :D отиам да пия биричкъ по центъро :D
Светослав
1259937256966667.jpg biju19
Най-големите обири в световната история http://svejo.net/home/link_summary/517489-Nai...ta-istoriq (чрез @svejo)
http://svejo.net/home/link_summary/517489-Nai-golemite-obir...oriq
Иван Савков
sandprince
Слушам Nightwish, пийвам биричка и правя дизайн, на който адски много се кефя ^^
Георги Цветанов
t0m3kk
@alish преватизират ти биричката :D:D
http://alish.edno23.com/view/post:421945
Иван Савков
sandprince
Биричкаааааа...........имам си биричка ^^
Snoopy
blacksnoopy
Отивам на репетиции, ама преди това ще гаврътна две биришки :)
hurmaqny
@alish може и така да е... и така де, коя съм аз, че да откажа биричка :D не че няма да продължа да се инатя ;д
Страница: 24 25 26 27 28

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата