dandelion
...от божествен мързел днес опиянени! След кафенцето горещо иде време и за още нещо... сандвич със кюфте и много бири със мезе...!
sandprince
Слушам Nightwish, пийвам биричка и правя дизайн, на който адски много се кефя ^^
sandprince
Биричкаааааа...........имам си биричка ^^