Търсене на постове: бири

Вангел Стоев
venom
@man0l дам :) Айде аз сега напускам. Отивам да направя една разходка и да пия 1-2 бири :)
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@pesho Не знам аз не мога без 1 цигара на 1 кафенце или на по 1 количка или биричка ;) Да си непушач е е*ати гадното :D
Георги Цветанов
t0m3kk
отпускаме след рожденния ден и все още изтрезняваме... бичим си айлячето в плд и пием биричка :) след няколко дни взимам и 2 видео карти HD 4850
Огнян
kregma
Днес изиграх 10 игри на баскетбол не съм предполагал , че може да ми е трудно да ходя :> а сега изпих две бири и лети лети .... дали ме разбирате хаха :>
Цветелин Павлов
sentinel
@n3mo а-а, аватара от едни други бири на морето се е зачервил :P
Drъnata
Dr1nata
Оцелях! Верно с много поражения по себе си ама съм жив :) Как може 300 бири да изчезнат за няма и 12 часа?
Блага Иванова
Blaga
Пържена цаца и биричка, мммм :)
Цветелин Павлов
sentinel
След биричката за начало е време за сериозната хапка и пийка... 0:)
Drъnata
Dr1nata
Пия си биричка и чакам утрешния ден
Drъnata
1251385555866654.jpg Dr1nata
Работната седмица за мене свърши :D Утре на виличката, басейнчето, биричката, скаричката...
Емил Станчев
Emyto
@eagle, бих бил благодарен и отблагодарителен (визирам бирителен). Датите трябва да ги има на таблото във фоайето на 3-ти етаж, при катедра "Компютърни системи"
Георги Динков
gogata2427
@h4ckY Как изпращаш бирите , колега ? :D
Drъnata
1251323699837699.jpg Dr1nata
А как ми се пие още 1 биричка
Вангел Стоев
venom
лелее на 4 водки и 3 бири карам колело като професионалист :D
Drъnata
Dr1nata
Изпих си биричката, пуша една цигара и заспивам. Лека!
Страница: 28 29 30 31 32

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата