Търсене на постове: бири

Георги Цветанов
t0m3kk
една студена, обедна биричка за отскок :) наздраве!
Denis Zhekov
Snooby
Днес си давам почивка, (уж) свърших с Purple засега. Всичко е ок, няма никакви оплаквания до тук :) Ще гледам някое филмче с биричка в ръка. Лека вечер @all :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Малко на разходка с приятели, за по биричка... Че трябва да отпуснем малко :)
Drъnata
Dr1nata
Наядох се като прасе но винаги се намира място за една23 бири :) Айде някъде квартално
Вангел Стоев
venom
Пийнах биричка с едни приятели, които се върнаха от Англия, посмяхме се малко и се прибрахме :P
Надя
samotnata
@aviatrix абе намерила съм си мъж, който е готвач даже , ама е на работа... 6 дни в седмицата иииии умирам от простотия ... Биричка му е майката :Р
Teodor Haralambiev
ataman
мисли да обърне няколко бири :)
Вангел Стоев
venom
Вклювам да се зареждат лампите, и акумалотора, че тая вечер пак ще ни е нужен ток :D Пак ще се играят яко карти (rofl) и ще се пие биричка :D
SeoKungFu
Отново предозирах с бирите - ъх-ох, при това смесих няколко вида. Какво ли ще ми каже лекаря? Най-много да отреже изпъкналата част от черния дроб!
Никола Павлов
Nick
Не е честно! Кротко си пиех биричка пред телевизора, а една муха реши да се удави баш в последната чашка :( Май ще ида за още.
Георги Динков
gogata2427
Някой няма ли да ме почерпи с една биричка след тежкия ми ден от две седмици насам :D. ...
Преслав Панайотов
pisio
Бири , бири , пак бири ! и пак бири (drung)
Георги Динков
gogata2427
@ZzZaPyr Ще се претрепиш с тези 15-тина бири , ако ти стигнат де ... :D
Йордан
leader
Отивам да хапвам и отново си пускам Голямото напушване :) мислих да си лягам ей сега, ама ше ударя 2-3 бири докато изгледам филма и тогава.
Йордан
leader
Взех си биричка и чипс :) Почва вкусотията за мене :D
Страница: 30 31 32 33 34

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата