Търсене на постове: бири

Вангел Стоев
venom
За днес свършихме работата в Каратли(далечен квартал на Димитровград) Сега с Мигленчето ще си починем, ще пийнем биричка, може да гледаме някое филмче и после
Светлозар
CBeTHaX
моренце, бирички, прибирам се вкъщи и баща ми вика скачай в колата ще се учиме как да караме :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Излизам. Малко да се разкърша с момчетата, може и биричка да пийна. I need it.
Радослав
Soul4o
пия си аз водичката и си чакам биричката :}
Вангел Стоев
venom
@man0l една приятелка дето пак ще спи в нас (angel) От тия отвари такива коктейли стават, че утре чак ще ни болят главите... :) Биричка, водка а-у
Надя
samotnata
Фореееееееевър янг ... оооийе :) Прибрах се ракийката, ликьорчето и биричката бяха много намясно :Р
Вангел Стоев
venom
Лошото е че биричката ми дойде малко в повече и едвам гледам ... както и да е, ще видим к'в ще правим :)
Марин
kanew
що ми трябваше да изпия тея десет милиона бири...
Вангел Стоев
venom
Взехме си биричка и разни глупости от магазина и по-късно ще гледаме филм.
Георги Неделчев
joronedelchev
Разликата между Stella и останалите бири е, че тя ти се услажда даже и в моменти, в които си мислиш, че изобщо не ти се пие бира. Няма по-добра от светлите!
Владимир Комаров
Hamaelleon
@leader : студена баня, айряни, бири, сън, действай :)
Вангел Стоев
venom
Време е за масажа :) а след това и малко биричка гледам, че ще пийнем :) Nicee
Марин
kanew
бири - мириии :D :D
Николай Динчев
bearnik
пих две бири и нещо почна да ме мързи
Любомир Петров
lpetrov
@nmihailov w0rk, w0rk, w0rk..и тук там излизам и аз на по бири :) нямам време за друго, добре че тъкмо свърших сесията ;)
Страница: 31 32 33 34 35

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата