venom
За днес свършихме работата в Каратли(далечен квартал на Димитровград) Сега с Мигленчето ще си починем, ще пийнем биричка, може да гледаме някое филмче и после
Rx-Ende
Излизам. Малко да се разкърша с момчетата, може и биричка да пийна. I need it.
Soul4o
пия си аз водичката и си чакам биричката :}
kanew
що ми трябваше да изпия тея десет милиона бири...
venom
Взехме си биричка и разни глупости от магазина и по-късно ще гледаме филм.
joronedelchev
Разликата между Stella и останалите бири е, че тя ти се услажда даже и в моменти, в които си мислиш, че изобщо не ти се пие бира. Няма по-добра от светлите!
bearnik
пих две бири и нещо почна да ме мързи