venom
Лека нощ на всички, аз си лягам чак сега, снощи от 4 сутринта съм на вънка и дънкахме прилично биричка и люпехме семки с приятели.
notexist
дзаааак ;р ко прайте е? знайте ли кво е хубаво след двеста мента, някви бири и пети душ (sun) идеален антидепресант!
Snooby
Биричката ми свърши, отивам за още...
svil4ok
Викат ме да пием бири някъде. Казах им да ми звънат към 12, когато е по-студено
Snooby
Оххх, биричката е невероятна в тези жеги. Леко запотена стъклена бутилка, а в нея златна течност, уааааааааа (beer)
720N43V
3 ей ем . Студена София. Празни улици и самотни хора,Страхливи кучета, и търкалящи се от вятъра найлонови торбички. Вятъра се блъска от лабиринтите от ъгли .
aviatrix
@man0l на много бири и C#
VPenkov
Биричка, скайп, торентът и филмът. Заслужено.