Търсене на постове: бири

Вангел Стоев
venom
Лека нощ на всички, аз си лягам чак сега, снощи от 4 сутринта съм на вънка и дънкахме прилично биричка и люпехме семки с приятели.
Вергил Пенков
VPenkov
Бири, Бакарди и много бъзици с Хилари Дъф. Светът е хубав :D
шУс!
notexist
дзаааак ;р ко прайте е? знайте ли кво е хубаво след двеста мента, някви бири и пети душ (sun) идеален антидепресант!
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia просто се е забляла на някъде или е седнала на по биричка със случайността, от утре пак е на смяна :D:D
Denis Zhekov
Snooby
Биричката ми свърши, отивам за още...
Свилен Попов
svil4ok
Викат ме да пием бири някъде. Казах им да ми звънат към 12, когато е по-студено
Denis Zhekov
Snooby
Оххх, биричката е невероятна в тези жеги. Леко запотена стъклена бутилка, а в нея златна течност, уааааааааа (beer)
Denis Zhekov
Snooby
Още малко... последни метри ^^ И после заслужена почивка и биричка :P
Николай Цончев
720N43V
3 ей ем . Студена София. Празни улици и самотни хора,Страхливи кучета, и търкалящи се от вятъра найлонови торбички. Вятъра се блъска от лабиринтите от ъгли .
Йордан Яламов
Yalamov
Отиваме в мола на хладно с няколко аверчета и бири :D :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@drgigguls И аз си пия биричка :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@man0l на много бири и C#
Drъnata
Dr1nata
Равносметка на последните 30мин: 3 бири вече са на едно по добро място ;) след тях бяха забелязани и 2 пакета Lotto peanuts. Учудвам се от себе си о_О
Вергил Пенков
VPenkov
Биричка, скайп, торентът и филмът. Заслужено.
Радослав
Soul4o
@debby момиче... което цъка нфс... което ми е буквално съседка... която кара ролери... ся ако кажеш че си и подпийваш биричка... :D
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата