Търсене на постове: бири

---------
NetCutter
Преди няколко часа изплатих 1 of 2 бирите, които си спечели @eagle, за домейна. Кофти, че нямаше време и за втората...ама ще намерим кога :P
Drъnata
1210789710270966.jpg Dr1nata
Решено е!Няма да излизам,ще си пиивам биричка от любимата ми чаша
Drъnata
Dr1nata
Днес цял ден бях на слънце.Сега малко ми е опъната кожата на гърба и малко ме цепи кратуната ама ще го преживея с няколко бири :)
Михаил
mihail
Винаги е едно и също при мен. Сутрин- 3 кафета, вечер 3- бири. Направо си е скука.
chipsi13
Комшийте ме викат на биричка с картофки,ще отида
---------
NetCutter
Ето ми го новото домейнче, на хоста на @eagle, който си заслужи биричките за това :P
http://netcutter.org
Teo
1210614795466247.jpg torashko
В къщи пред компютъра с биричка в ръка.... гледам EUROVISION в youtube.com
Ясен Цеков
fengi
аз се чудех какво ми липсва..... пък то съм нямал биричка добре че каза @Po3u
Ели
Po3u
Прибрах се, сега ще се опитам да скалъпя нещо за вечеря. Купих си и биричка, така че хич няма да ми е зле.
AM
Mishef
С @pesho и @Nick сме на бири след малко, а после ме чакат царски ;)
Александър
aftercollabz
Върнах се от даскало.Отивам да налея бирите и сядам да уча. :( Пред компа... :D
AM
Mishef
@pesho кога ще пием бири бе човеко :)
NED
Bulgarism
Брей утре било Гергьовден...т.е днес. :D Честито на всички именници !!! :D Oy, печено агънце, биричка, винце ... салатка... :D
melkor
melkor
Чудесно! Завърших си статията и хостинга се срина. Пак добре че поне успях да я запиша. :D Време е за биричка.
iliancheto
Ей сега се прибирам от биричка, цаца, картофки + приятна компания. По-добра комбинация няма :) А и като гледам се прибирам точно за "Здравей Слави, здравей" :D
Страница: 59 60 61 62 63

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата