Търсене на постове: бири

Мануел Симеонов
Manuel
Оп, няма нищо по-добро от 3-4 бири с приятел в късна петъчна вечер :)
Никола Павлов
Nick
Мъничко релакс и за мен най-после. Изразява се в наливане с биричка и зяпане на телевизия в приятна компания.
Drъnata
Dr1nata
Нещо ми е много весело :D Взел съм си биричка и си стягам багажа за утрешния дълъг път.48 часа!Тва е нечовешко!!!
Петър Илиев
pesho
Music Idol свърши, но успокоението е, че скоро започва нещо в пъти по-интересно - Европейското. Приготвяйте скарите, бирите и телевизорите...
Drъnata
Dr1nata
И пак...Еди колко си бири и музиката да свири...нали!
euro2008
1 млн. бири ще се изпият в почивката на финала
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=504703
Свилен Попов
1212407438151806.jpg svil4ok
Спретнах си една салатка, купих си биричка и сега ще си пусна някое филмче. Ако знаете някое яко може да споделите :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Охх прибрах се :) цял ден навън и на по бирички :) сега леко и се вие свят :) хахах ех тая пуста младост ... кво прави на хората :) искам още ...
Mariyan
Изморен, смазан, разбит.. т'ва ръгби ще ме довърши. Отивам да се изкъпя, да ям, да пия 2 бири и да решавам задачи и вероятно да спя. :D
Георги Неделчев
joronedelchev
Още ми държат 6-те бири, които изпих с 3 порции сафрид в квартална кръчма. Безценно.
Александър
aftercollabz
Myspace.com, skype и биричка. :) Рай! :D
Ясен Цеков
fengi
през weekend-а бяхме на чудните скали :) много яко си избухнахме,катерихме,бирички,смях и добри приятели :) сега отново в действителността :( учене и пак работа
Петър Илиев
pesho
Сам съм вкъщи, цъкам биричка и нагъвам печени наденички и гледам "Женени с деца"...ей тва е айляк по ергенски...
Емил Станчев
Emyto
Отворих си една биричка, която отлежаваше в хладилника от събота. Ей така е по-приятно да се работи.
Никола Павлов
Nick
Много бири за @bogo :D :D
Страница: 57 58 59 60 61

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата