Nick
Мъничко релакс и за мен най-после. Изразява се в наливане с биричка и зяпане на телевизия в приятна компания.
pesho
Music Idol свърши, но успокоението е, че скоро започва нещо в пъти по-интересно - Европейското. Приготвяйте скарите, бирите и телевизорите...
Dr1nata
И пак...Еди колко си бири и музиката да свири...нали!
joronedelchev
Още ми държат 6-те бири, които изпих с 3 порции сафрид в квартална кръчма. Безценно.
pesho
Сам съм вкъщи, цъкам биричка и нагъвам печени наденички и гледам "Женени с деца"...ей тва е айляк по ергенски...
Emyto
Отворих си една биричка, която отлежаваше в хладилника от събота. Ей така е по-приятно да се работи.