Търсене на постове: бири

melkor
melkor
От толкова много Perl ме заболя главата. Време е за биричка. :P
stefcho
stefcho
@aftercollabz, незнам, бате, ама доволно много бири и цигари се изконсумираха ;)
Ясен Цеков
fengi
вчера след плажа се оказахме с 1 кофа миди (посъбрахме) и решихме че ще си напрайм градинско парти в нас на двора.Опънахме една тента,бири,наденички...медно :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@pesho .. София, облъчно със сняг. А аз отвам да си взема студена биричка, че умирам от жега :)
AM
Mishef
Лягам, че утре ме чака работа, а до вечерта с футбола и бирите има цяла вечност.
Mariyan
Жега, работа, учене.. какво още. А да жега + вс.лошо води до жега + Загорка. Отивам да си охладя стомаха с 4-5-6 бири. :}
velial
леле Майкъл биричка,а аз днес и глъда не съм вкусила хахах :D
Тодор Здравков Павлов
ToshoCorporation
Чакам Марто да се опрай нещо си да излезем най-сетне на по 1-2 бири. Надявам се да не станат повече. :)
Александър
1211129291913812.jpg aftercollabz
Излизам да пия биричка в парка и после съм на drum&bass party в клуб Карамел.С участието на Kigami, Digital Soul, Shakka Bo. , Asian Detective и G.Roots
Сунай
eminem123
В момента си пия биричката климатика съм го пуснал на 18 и си слушам DJ Tiesto :)
RuuL
много лежерно цял ден бири и тенис на маса :)
Ели
Po3u
Ех, че хубаво... их бири в една градинка. И.. как може такова нещо..защо мъжете така мъчат жените... от любов? и ни карат да не спим... от любов? :) :) :)
Drъnata
Dr1nata
Изпихме си биричките и се прибирам по-скапан от всякога :( Тая вечер ще лягам рано така че лека
Ясен Цеков
fengi
сега току що се прибирам,ходихме да пиинем биричка :) харно :D
Александър
aftercollabz
Излизам с Апо към центъра.Най-вероятно на биричка и приятен разговор за музика. :)
Страница: 58 59 60 61 62

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата