Mishef
Лягам, че утре ме чака работа, а до вечерта с футбола и бирите има цяла вечност.
Mariyan
Жега, работа, учене.. какво още. А да жега + вс.лошо води до жега + Загорка. Отивам да си охладя стомаха с 4-5-6 бири. :}
aftercollabz
Излизам да пия биричка в парка и после съм на drum&bass party в клуб Карамел.С участието на Kigami, Digital Soul, Shakka Bo. , Asian Detective и G.Roots