stylius
WTF?!? Бого Шопов в ДАНС?
cthulhu
Ех, пак пих бая перцовка.Сигурен съм, че тва е била напитката на боговете, а не амброзия.
bbonev
след рекламите по бтв можете да гледате Бого Шопов в Сеизмограф за промените в ЗЕС
ZzZaPyr
@man0l хахах, чете ли на Бого статията за Велико Търновския университет и там какви глупости стават ;D
Angelo
Онзи ден кола с вкус на ванилия, днес кола с вкус на череша. Утре искам кола с вкус на богомолка..
mitternacht
"Изреченото от боговете бе чуто от всеки воюващ на собствения му език и според схватливостта му.Накратко се свеждаше до следното:"
venom
Създателят и собственик на VBOX7 Богомил Павлов в "Здравей, България" за бизнеса и Facebook