venom
Искам да бъда с теб...искам да си до мен...! Здравей ти казах, но сбогом ти няма да чуеш от мен... (music)(music)(music)(music)(music)
Nick
Беше спрял интернетът. Реших, че това е знак от боговете, че е крайно време да почистя. Започнах, но интернетът дойде. Знаех си, че не ми е писано да чистя.
zory
Мъниста от Острова на Боговете: ...Всяко едно мънисто от Бали е миниатюрно произведение на изкуството...
http://zory.wordpress.com/2008/08/01/balibali/
doskias
"Ние най-често се издънваме в дребните неща. Не защото сме по-добри с големите, а защото големите се случват рядко. " - "Само за мъже", Богомил Райнов
bubulinka
а бе днес били Богородица... Дискотеките ще са пълни с подивели Марии... ужас...