Търсене на постове: бого

шУс!
notexist
@Sham хехе.. как полу.. няма полувинчати работи тука.. направо богове :Р @RMPG ми ако те е срам да спра? :Р
Ruslan Trad
Sham
@notexist специално от едно23 нещо ,като полубогове
Вангел Стоев
venom
Искам да бъда с теб...искам да си до мен...! Здравей ти казах, но сбогом ти няма да чуеш от мен... (music)(music)(music)(music)(music)
Георги
nickname778
@pesho аз съм ходил там по разни форумни срещи, а доколкото знам миналата година "Блогосрещата" е била там - може да разпитаме Бого как стоят нещата.
http://www.bogomil.info/895/
Владимир Комаров
Hamaelleon
@rhea : ами аз затова в свободното време сега си пиша микроблог, а после ще си направя и блога.. така поне ще имам контрол над нещата. и сбогом WP :)
http://www.vlkomarov.info/micro-blog/
Mariyan
@bogo, давай Бого с тебе сме! :]
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
@Nick В редакцията боговете по този начин ни дават знаци кога е време да си тръгваме от работа. Защо ли обаче винаги дават знак след 17 часа?
Никола Павлов
Nick
Беше спрял интернетът. Реших, че това е знак от боговете, че е крайно време да почистя. Започнах, но интернетът дойде. Знаех си, че не ми е писано да чистя.
Зорница Йорданова
1221152804308797.jpg zory
Мъниста от Острова на Боговете: ...Всяко едно мънисто от Бали е миниатюрно произведение на изкуството...
http://zory.wordpress.com/2008/08/01/balibali/
stefcho
stefcho
@blacksnoopy, сбогом ;( ще си спомням с добро за теб
Стефан Митев
Rx-Ende
@axeny "Къщата на Господарите". Днес.бг са го превели като "Къщата на боговете", но тогава трябваше да е "Casa Dei"
doskias
"Ние най-често се издънваме в дребните неща. Не защото сме по-добри с големите, а защото големите се случват рядко. " - "Само за мъже", Богомил Райнов
Любомира Новачкова
bubulinka
а бе днес били Богородица... Дискотеките ще са пълни с подивели Марии... ужас...
Михаелина Лилова
Mihaelina
Сутринта като отивах на работа за малко да настъпя една огромна гъсеница, след това колежката ми махна скакалец от косата, а сега имаше богомолка на прозореца :(
euro2008
Ван дер Сар каза "сбогом" на националния отбор
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=517216
Страница: 16 17 18 19 20

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата