sentinel
излюп.... събудиха ме насила, против волята ми, против волята на съдбта и против повелята на всички богове!
greentechbg
Благодаря на Бого Шопов за линкът към нас!
http://www.bogomil.info/1756/
bubulinka
@plami кво ли не.... включително и "сбогом моя любов" около 7 пъти....
stefcho
лол. вече и 3д енджин ше си има фуутито .. сбогом, моя любов, вече никога няма да си същата. дано не прецакат съвсем играта.
Sham
@man0l всички "богове" са родени на 25 декември...така е.Трябва да видя Мохамед кога е