bgdn
"Цитат на деня: Предпочитам законни имигранти от Африка пред нелегалните българи" аве нали нeaше разизън у ейропата?
https://www.dnevnik.bg/citat_na_deniia/2019/11/02/3985979_citat_na_de..._ot/
bgdn
Да се казва "мързелив" не е коректно. Правилно е "индивид с ограничено желание за работа".
eCHelpNet
Здравейте, ние сме echelp.net, изработваме с малък екип от тесни специалисти: онлайн магазини и уеб сайтове, консултираме и имаме решение за всеки бизнес.
bgdn
"..- Какво работите?
- Супервайзор на логистичен терминал.
- Хамалин?
- Да.."
aviatrix
пожари... пожари на всякъдееее
Bobdweller
Току-що ме озари равносметката за 2018: не искам да управлявам хора, освен ако нямам пълната свобода да го правя както аз искам. План за 2019: нова работа явно.
drankulka
Ние сме Алекс и София.
Двама души, които и в най-смелите си мечти не биха предположили, че някога ще се занимават с ръчно изработени бижута. Създавайки марката
dandelion
И днес пътувам към... джеда
aviatrix
️И да сме наясно - работа в екип не значи да идвате в офиса по анцуг!
tsonchev
някаква представа защо, Firefox след известно време работа, започва да лагва, и да цепи ?
"Има работа, която никой французин повече не желае да върши - мияч на чинии, например. Искам да бъда още по-ясен - това беше невъзможно още преди 40 години!"
Nov 03 2019, 02:00