aviatrix
От месец не съм бил на работа, дано да намеря офиса :-D
dandelion
Хора, не знам. Питам ви за познати които искат да работят в Дубай за около заплата 4-5к лева и вече повече от седмица никой не отговаря.
bgdn
Девиз на френските шивачи:
"Работим евтино, качествено и в срок, но никога и трите едновремено".
mitternacht
Brace yourself, the wave of shattered new iphones is coming.
bgdn
Ако изгледаш "Матрицата" наобратно, можеш да видиш как Киану Рийвс се отказва от наркотиците и си намира стабилна работа в офис.
eMkyyy
24GB ECC Ram по-добре ли е от 8GB Non-ecc RAM за домашен PC ?
tsonchev
този сайт дали е истински, или е някакъв снифър за карти и банкови сметки ?
http://cumpuerstore.com/
blacksnoopy
Дъното на workstation-а умря. И сега вместо 12-ядрен процесор, използвам мобилен Celeron с 4GB RAM да обработвам 4К видео. Не е лесно.
Bobdweller
С това време навън как не ми се излиза, а още повече и работи. Heck.
dandelion
И днес да не пропусна съм пак на работа
Should we send halp?
Jan 02 2018, 10:20 през mobi404 office not found
Jan 02 2018, 11:04