eMkyyy
Защо жените обичат да бъдат заети ?
eMkyyy
Когато хората ме питат "Ще се върнеш ли да живееш тука? " и кажа "Не!" получавам доста странни погледи все едно са очаквали друг отговор...
eddy
Съседка от др блок явно си няма работа и по цял ден е по пейките, говори супер високо и днес както ме боли цял ден главата ми идва да се агресирам много.
dandelion
Тъкмо пуснах първа оферта която правя над 100к дирама. Да се надяваме до края на месеца и по милион ще пускам оферти *happy happy*
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
dandelion
Толкова съм изморена, че чувам часовника на нощното ми шкафче как цъка. Как ще се става в 5 не знам
Bobdweller
Първо и последно фирмено парти в тази ми работа. Убедих се за пореден път, че не са за мен този тип излизания... толкова не на място се чувствах.
Ми нека искат и правят
Jul 09 2015, 15:37Незнам изглежда ми много натоварваща цяла тази работа с "имам задачи" или "имам планове" . Аз съм си вкарал един ритъм и всичко е песен
.
Jul 09 2015, 15:56Ми ние имаме едни семейни познати, които имат планове готови 3 седмици напред. И преди се чудехме как става така, ама сега и ние отиваме на там ....
Jul 09 2015, 16:04Слаба ракия са . Моите планове са за 2 години напред
.
Jul 09 2015, 16:15Говоря за излизане с приятели и пътувания до близки места
Jul 09 2015, 16:19