belushka20
Ейй, ще ме побъркат от работа в края на месеца.. То човек да не каже че пак е почнал да работи и ще го изядат.
t0m3kk
И да... IonCube да го духат, защото не им работят емайл сървърите...
_e7
престижно ли е да се работи за х'американска ит компания?
t0m3kk
Много мразя файлове с тъп line ending и интервали за indent ... де'а!
eMkyyy
Започваме работния ден с нещо приятно...
dandelion
Библиотеката на Джордж Лукас в Скайуолкър Ранчото. Искам да живея там!!!!
А аз съм роден да мързелувам и принуден да ходя на работа, за да си финансирам мързеливите навици.
Jun 25 2015, 14:29
Jun 25 2015, 14:45@Bobdweller в твоя клуб съм.
Jun 25 2015, 16:44