eMkyyy
Мамка му защо от много бира боли глава мамка му ще умра.
bgdn
Meanwhile in Nepal - жителите на Непал се чекват като оцелели от Пернишкото земетресение 2012та.
_e7
на колко години сте и защо не сте майка/баща все още
mitternacht
С кви работи се занимават тия :/ 21 век :/
dandelion
Бях на интервю за работа в една от топ компаниите в Дубай... почти ме изритаха заради татуйровката. о_0
sickornot
Като работя от вкъщи и свършвам много повече :Д
mitternacht
Как сте бе, сладури, в тая нощ четвъртъчна?
mitternacht
Толкова ми е скучно, че ше гледам порно заради сюжета.
tsonchev
някак си, dropbox-a ми се е деинсталирал сам от основният ми компютър на който работя :S
dandelion
Най-гадното да си търсиш работа по същото време като приятеля си е, че той е по-"добрия" пол, по-"добра" националност и по-"добър" цвят на очи и коса => има ..
А, пък да знаеш колко "яко" се повръща кат' прекалиш с многото бира и през цялото време си ял кашу и фастъЦки
May 18 2015, 22:27Добре ,че ме предупреди за да го избегна
.
May 19 2015, 01:55Също се получава и с кола (или друго газирано) и същите ядки
May 20 2015, 01:50Май цялата в работа е заради ядките не заради течните напитки
.
May 20 2015, 01:52и газировката... и газировката
то после повръщаш пяна и "топчета" ядки
само за протокола - не съм го правил, но съм виждал приятели 
May 20 2015, 01:56