eddy
Някой да знае оптика в Пловдив, в която продават хубави рамки за очила, но на по-достъпни цени, че с това се харесах многоо, ама солено, не съм се решила...
eMkyyy
Какви телефони имате?Искам да си взема нов ,че моя вече много крашва на някой приложения и не е приятно.Пробвах Samsung S6 и iPhone 6 ама големи ми идват.
mitternacht
"There are only two days in your lifetime that aren’t 24 hours long"
mitternacht
Какви работи слушахме кат' бяхме малки.
dandelion
Понеже съм безработна довечера заминавам на ваканция за Кения и Танзания (вкл. Серенгети, Занзибар, и Нгоронгоро)
dilana
Значи, API-то на TaxiMe е съвсем отворено /плейн json, без аутентификация/ и може всеки съвсем свободно да си приема, отказва поръчки и т.н.
mitternacht
Утре гаджето ви казва "Искам да си направим бебе! Още сега!". Вашата реакция?
Rx-Ende
Жена на средна възраст чете "Photoshop 7 в лесни стъпки" в метрото. That poor, poor woman.
браво, аз там тоя месец съм 20$ назад, не вървеше грам, желая ти успех и занапред
Apr 28 2015, 00:11Благодаря! Късмет!
Apr 28 2015, 01:33Стига е... нестига, че си инсталирах #playOnLinux и #hearthstone, ся остава и pokerstars да си инсталирам и напълно ще заеба работата...
Apr 28 2015, 02:11И аз все още имам хартстоун, ама не ме кефи и не я играя.
Apr 28 2015, 10:39айляче е, ей така да пушиш цигарки и да се зарибяваш
Apr 28 2015, 21:26