Bobdweller
Повишиха ме на работа, което е супер, но от друга страна пък не повишиха най-добрия ми приятел... and that just sucks.
sickornot
Има нещо много тъжно в тази рисунка.
sickornot
В голяма заблуда съм живяла досега. Мислих си, че мога да кандидатствам за свободни позиции, а то дори без интервю ми казаха, че взимат съседката на човека
blacksnoopy
Нищо не разбирам от цветя, имам бойна задача довечера да купя момина сълза. Има ли напазара, в сезон ли са у-а.. :?
tedo92
"Нали знаеш, вероятността да се случи чудо е правопропорционална на работата, която вършиш.", казал един приятел.
tsonchev
Прекратявам покупки от Комелсофт. Ужасно обслужване и поведение с клиенти...
t0m3kk
Шефа да ти откаже отпуск, защото по някакъв начин ще се развиваш и ще работиш по собствени проекти... Жалка работа...
dandelion
Супер непродуктивно се чувствам. Ако бях на работа съм сигурна, че курса щях да го мина за 2 вечери ама понеже по цял ден съм свободна... вече съм на ден 5..
bgdn
Аз когато видя нов бъг във 123...
tsonchev
въпрос към дамите.Как се нарича този вид гримиране на очите? Освен по червенокоси,започнах да се оглеждам и по същите очни линии.А ме е срам да питам шизофрения
mitternacht
Купих си готини боти за (следващата) зимата и съм едно щастливо 'лапе.
а те трябваше да избират един от двама ви ли?
Mar 24 2015, 23:09Не, точно там е работата. Можеха да ни повишат и двамата, но на него не му достигали някакви точки. Та да, злекс. От др страна, няма мн какво да се направи де.
Mar 24 2015, 23:56