dandelion
Каня се да си продам макбук про-то 13" от края на 2011 и да си купя нов еър 13". Не знам какво ме спира обаче..
Bobdweller
Пак се успах и пак ме мързи прекалено много преди работа. Yeah, so what else is new...
notexist
Май се надрусах с лепило ;д
dandelion
Ако си руса и се се обличаш с къси червени офис роклички през Януари и аз ти говоря на Английски а ти продължаваш да ме питаш неща на Холандски - не те харесвам
dilana
Служителка работеща 30 год. на гише в пощата залепила с език тапетите в апартамента си
mitternacht
Кой е най-старият работещ във вас мобилен телефон? (Една нокия 6151 от 2006 година днес заслужено отиде в пенсия)
eMkyyy
Първият работен ден след две седмична почивка беше ужасен , работа колкото искаш...
notexist
Как е първия ви работен ден, моя е една чиния с бухти, една чиния с кекс и бутилка бейлис по средата. И съм още по пижама... А дебитната ми карта е празна. Кеф.
dilana
Как се ходи на работа след почти 1 месец отпуска?
Имах много работа
Jan 22 2015, 23:15

Jan 22 2015, 23:29