dandelion
Случва ли ви се и на вас, да получите съобщение, че някой ви е приел поканата в LinkedIn а вие да сте сигурни, че никога не сте му изпращали покана?
dandelion
Apple обидени от репортажа на BBC. НЕ съм гледала репортажа, но за в момента мога да се съглася и с двете гледни точки.
http://www.bbc.com/news/technology-30548468
dandelion
Какво ще подарите на близките си за празниците?
dandelion
Не съм купила нито един подарък за празниците. Утре ще имам много работя явно + колета със сигурност няма да стигне навреме при моите
notexist
Час и половина ме делят от похарчването на последните ми пари. А довечера ще опаковам подаръци и ще лепя етикети с имена ;д
mudisoft
тоз хром се напика. 50 таба зимат над 4 гб рам...
notexist
Е за т'ва обичам зимата и по специално Декември. В студа хората са по топли.
dandelion
Прочетох, че жена се обадила на 112 да каже за тигъра и операторката не й повярвала.. Абе.. работата ти не е да вярваш или да не вярваш, не си ти съдник!
notexist
Безработна съм и когато вали си вадя куклите и играя.
Може да е някакъв фейк скам или подобен шит. (фейк скам, не че има ор'гинален скам ама както и да е) Та, тоя linedin е баси спамската работа...
Dec 22 2014, 11:38ми тогава е нещо хакнато
Dec 22 2014, 12:13И аз това мисля, и се случва и на приятеля ми, но се чудех само на нас ли (нещо от Дубай) или се случва и другаде.
Dec 22 2014, 12:15И на мен ми се случи преди време. Най-интерестното е, че аз нямам профил в LinkedIn.
Dec 22 2014, 13:00hahahaha
Dec 22 2014, 13:05