ама е хубаво да се знае, че са строени от роби. И блузките на H&M са шити от малки деца в Бангладеш които не ходят на училище. Добре е да знаем мисля
какви са последиците на консумаризма ни. just saying
Това не е вярно Убедена съм, че дрешките на H&M не са направените от бедните дечица.. И сградите в Дубай са направени от инжинери и хора, които си разбират
от работата .
И цената на пуловер във Forever 21 е 15 евро когато навсякъде другаде е 20, защото и те използват скъпоплатени западняци, завършили университет
какво готвиш
любов
дай боже всеки му
Или в топките.
ако света има топки
защо планетите и спътниците и звездите и черните дупки и топките са сферични? http://goo.gl/48RJrC
ahahhahahahah
уникален сериал ! <3
На кой сезон си? Последния сезон ми беше малко тегав.
Ами за една седмица изгледах всички сезони (без първи, че съм го гледал) и сега чакаме януари
купонджиика
Аз съм работохолик, бе.
Гери, погледни го от добрата срана, спомням си че беше по-недоволна от дневните смени
Абсолютно си прав
Точно обратното, защото всички компулсарчета почиват.
оф, не е честно, аз цял ден си клатя краката
добре че не ме взеха при вас, исках да кажа
Разбирам те напълно. Спестила си си мнооого нерви.
тва трябва да го пратя на шефката си!
доброволно или доброзорно?
Доброволно
е честито да ти е
Thanks
аз искам на мен някой ден да ми подари този: http://static.wine-searcher.net/images/labels...286680.jpg
тогава обещавам тържествено ще го споделя с баща ти
http://www.mrgoodlife.net/life/remy-martin-xo...-festival/
прилича на парфюм.. пък аз си мисля, че като си купувам алкохол за 30+лв давам много пари... В каква заблуда живея ;д
този Хенеси примерно е 200 000евро Така че и по-зле може http://www.mokaon.fr/media/image/thumbnail/82...20x600.jpg
никога повече не искам да ставам преди 12 за работа
Аз ходя към 11 и пак едвам стигам ;д
и се оплаквате, аз ходя в 9:00 сутринта
но се прибираш рано и можеш да пиеш ракия по ракиеното време
не отричам
крупие
изморително е цяла нощ на крака
заслужава си
ти си знаеш
)))
ама е хубаво да се знае, че са строени от роби. И блузките на H&M са шити от малки деца в Бангладеш които не ходят на училище. Добре е да знаем мисля
Dec 05 2014, 12:49какви са последиците на консумаризма ни. just saying
Dec 05 2014, 12:50Това не е вярно
Убедена съм, че дрешките на H&M не са направените от бедните дечица.. И сградите в Дубай са направени от инжинери и хора, които си разбират
Dec 05 2014, 12:53от работата .
Dec 05 2014, 12:53
И цената на пуловер във Forever 21 е 15 евро когато навсякъде другаде е 20, защото и те използват скъпоплатени западняци, завършили университет 
Dec 05 2014, 12:54