blacksnoopy
Отдавна не съм снимал. Разбрах се с едни мацки за събота и неделя, пък ще видим
notexist
Върнаха ми телефона с Андроид от преди три века. Лошо ми стана. Но поне работи като пушка, още поне половин година ще ме изкара, докато излезе Нексус 6 ;д
notexist
От бившата ми месторабота. Тва е най-интересното. Останалото е меню :о А колко е мръсно и грозно, колкото бившия ми шеф :х
dilana
Screenshot your work desktops.
aviatrix
Click the tile with the different color
http://game.ioxapp.com/color/
sickornot
Имате ли вече шифьорска книжка? Къде карахте курсовете? Скъсаха ли ви :Д
s8d9m7
Здрaвейте, някои случaйно дa знaе може ли дa се преобрaзувa джaвa aпликaция във .apk? И дa върви нa aндроид рaзбирa се...
Bobdweller
След досадна и изнервяща смяна на работа е време за баница с кисело мляко и малко Arrow преди лягане.
mitternacht
Ако вий скучну можем да си направим общ чат в скайп. Или може да флудим тоя статус.
О, едната я отложих за др седмица, че тази вечер ще пия и трябва да релаксирам утре
Oct 10 2014, 18:06гъзе
Oct 10 2014, 18:19Оказа се, че е '99 тази за събота, иначе неделната си е '97
Oct 10 2014, 18:24Година 99 брааат.... то т'ва не е имало време да отлежи.
Oct 10 2014, 18:27Бих и дал 18ка без проблеми
Не знаех, че е 99
Oct 10 2014, 20:40