notexist
Някой да ми напише писмо да видя дали писука туй нещо ;д
tsonchev
И горе долу се получи желаният резултат, макар да има още доста работа по него.
Alita
само аз ли прекравам спокойна петъчна вечер :з
hurmaqny
Трябваше да работя цял ден, а се оказва, че точно днес няма да имаме интернет. Чудничко.
aviatrix
тоя аваст е най-безполезната антивирусна евър! влизам в компа на братовчед ми и гледам един куп malware .... все още сканира с malwarebytes и има 123 засечени .
tsonchev
Положителното на нощните смени е че като седиш в задръстването си донякъде по спокоен, защото знаеш ,че отиваш на работа.
Alita
времето хубаво ли е или така ми се струва?
t0m3kk
Времето минава, а сайта тук запада... Разгледах профили на разни хора, които са що-годе активни, та гледах до 10-та страница и се върнах в постовете им от 2012
dilana
Starting a new job! Fuck yeah!
mitternacht
Абе понякога имам чувството, че хората не са съвсем у ред. Няква обява за човек с ОТЛИЧЕН английски И испански плюс по възможност литовски или шведски. Временна
tsonchev
Кога ще се възстанови възможността да тегля картинките от сървъра на edno23.eu ?
Alita
Дали е възможно да си получа свидетелството за съдимост в рамките на 3-4 часа?
notexist
Скоро не се бях отпускала да споря с тъпаци във фейса. Каква е мъжката версия на дамските летни ботуши?
@notexist, в писмото си пише - ако не го ползваш ти, може да го препратиш на някой друг да го ползва
Nov 02 2014, 01:13значи не би се получило ;д
Nov 02 2014, 01:39Е, иначе нямаше да има смисъл от тея покани... нали се сещаш, че ти трябва само 1 покана и след това желание да бластнеш едни нюзлетър и всичко приключва
Nov 02 2014, 01:45мислих, че може да се прецака системата
Nov 02 2014, 01:48за Google това важи много, много, много рядко
Nov 02 2014, 02:08