dandelion
Ще си купя кученце и ще я кръстя Алая. Защо? Ми защото алая puppy (i luh ya papi)
mitternacht
Как се запознахте с гаджето? С какво спечели вниманието ви? Бързо ли хлътнахте?
coolpuppy
Днес си забравих една торба с дрехи в метрото. Сега ще отида да видя дали някой съвестен не ги е върнал. Пожелайте ми успех!
nacholibre
въпрос към уеб-разработчиците: чували/използвали ли сте grunt, bower, yeoman? Angularjs, backbonejs, requirejs? Събудих се от дълъг javascript сън....
Ducky
От много време не бях ходила на парти, където аз да съм единствената, която танцува. -.-
notexist
Някой тук правил ли е предизвикателството с канела?
_e7
проблемът е, че когато някой нов се присъедини към нас, плашите дотолкова, че в etc/hosts блокира edno23
viktorkoichew
Я должен много сделать, чтобы обогнать свою тень, Поэтому работаю 24/7! <3 Няма такава песен !!!!!!!
blacksnoopy
Искам следшащите 2 дни да не спре да вали
Каква порода ще е?
May 19 2014, 22:17Ъм, шега е по повод песента. Колкото и да искам куче не съм съдист. Работя по 60-70 часа седмично. Никое куче не заслужава да ми търпи отсъствието.
May 20 2014, 06:58