notexist
ЛЕлееее, има нова серия на ГоТ, ще умра от ГОТяну ;д
belushka20
Оле не мога!!! От 1 месец работя по конкурса за Парушев и днес ми беше уж последен ден и се побърквах че може и да не успея до довечера и те удължили срока до..
dilana
6 min. още.. ще пощурея на работа..
Rx-Ende
Съботите, в които се работи. И е студено. И фотошопа е гъз.
coolpuppy
Спонсорираните страници във facebook и tumblr - вечно предлагащи лайна.
SaTaSi
Вчера последен работен ден като инвазивна сестра и последният пациент, който работих след 5часа в залата накрая го изгубихме. Ебаси тъпото. Не можах да спя ...
SaTaSi
Последни три работни дни с разположение и започна супер. Само два пъти ни викаха снощи и работихме от 11 до 5:30 сутринта ... Супер е
_e7
от къде печелите пари? избройте източниците си на приходи.
tsonchev
за втори пореден ден не успявам да стана в Събота, за да тичам на маратона. А следващата Събота съм на работа.
cvetomird
Публикувах в блога си tutorial за работа с текстовия редактор VIM. Изброих и плъгини.
http://silencemakesmefree.blogspot.com/2014/05/humble-vim-tutorial.html
viktorkoichew
Най-прекрасното нещо е да работиш с немци. Не съм се чувствал толкова ценен като татуист никога преди. Все едно аз съм им шеф, не те нa мен. <3 first day:
Тези откачените са най-забавни
Винаги ще ги помня ;д
Jun 02 2014, 21:31