eMkyyy
Вкъщи бащата "Намали музиката" ... Дойда на работа пък шефа "Намали музиката" ... гррррр
Bobdweller
Някoй ползва ли Capture cloud service-a на Telenor? Имам 100GB от негo и просто се чудя дали е надеждно.
eddy
Opticlasa повече не, нито за стъкла, нито за преглед... За рамки ще се замисля. Лошата жена, която е мила само, ако си купиш най-скъпото и прави прегледи
eddy
в градския транспорт работят най-комплексираните хора, постоянно мрънкане и недоволство
blacksnoopy
Коя ви кефи повече? За подарък на девойка, важен е външния вид / дизайн, качествата на продукта не са важни. Аз клоня към квадратната.
http://smartphone.bg/speakers/compare?ids%5B%5D=396&ids%5B%5D=387
alish
Мили хора, някой да познава или да е човек, който се занимава с и има усливията за изработка на ножове.
bgdn
В онкологията открили дискотека, за да се позабавляват пациентите. Кръстили я "Чака рака". Слухове твърдят, че било "умряла работа".
Bobdweller
It's an exciting time to be a Dragon Ball fan! В гимназията всеки ден след училище гледах, сега всяка седмица веднъж след работа! Класика!
mitternacht
Едно време..... когато интернетът беше през модем.. нямаше такова удобно слушане на музика :/ Сега можем да слушаме всичката музика с перфектно качество. Кеф!
eddy
Новият мол в плд нещо много слабо, има повече манджи, отколкото сносни магазини
tedo92
След 2 седмици отпуска и обикаляне по хостели из Япония, време е да си хвана самолета на обратно и да се връщам на работа.
Изнеси се сам
Dec 23 2016, 15:03Още малко и това ще стане...
Dec 23 2016, 17:48