eMkyyy
April дали ще е топло на BG-то ?
eMkyyy
Набиха ми оферта за същата работа за повече пари ,но не ми се работи в тази сфера повече...
belushka20
Свекито ми е с дългогодишен опит счетоводител. Търси си да обслужва фирми. Ако случайно някой ще си прави фирма (или някой търси счетоводство) пращайте насам!
Ducky
Ей, какво става, хора? Как са нещата при вас? Какво хубаво ви се случва? (:
dandelion
А понякога ми се иска Неделя да не е работен ден. Да.. имам 2 почивни дни, но психологически неделя си ми е ден за мързел и спане..
hurmaqny
Когат' целият ти екип играе CS, а ти тря'а да работиш.
mitternacht
Какво ще има утре? Любов? Вино? Любов и вино? Скучен вторник на работа?
а нещата с гаджето как са
Mar 11 2017, 00:55завинаги?
Mar 12 2017, 12:47@notexist изгладени и по-добре от всякога @dandelion не
Mar 14 2017, 15:26