joronedelchev
В Русе най-сетне са оправили изхода към София. Пуснали са и втория мост.
don-Martini
А! И ваксина за тетанус трябвало да ми сложат, защото на набор 82 били поставили грешна ваксина... Какво ли означава това? Може да станем мутанти след време...
sentinel
Колегите направили меню за коледния банкет на работа... Не се чете добре, но пише 1. ракия; 2. вино; 3. ракия; 4. вино; 5. ракия; 6. вино; 7. туршия... Смях!
nickname778
@man0l има нужда от оптимизация и голямата база и самия мърджинг процес, ама тая работа сме я оставили малко назад в to-do листата
venom
@aleksoft е да, и ако бяха направили така че да има реферал система и тия шапки и глупости да могат да се въртят на ляво на дясно щеше да е по яко
Rx-Ende
Вися в Руското и чакам Йорданова да пусне Вили. хD
joronedelchev
Кой ще спечели Денсинг Старс? Вили Марковска? Орлин Павлов?