stylius
В момента слагам Windows 7, да видим какво са ни приготвили от M$. На виртуална машина, разбира се. Не бих пожертвал и счупен Windows за бета на Windows.
podmatrix
Пребирам се от село и кво да видя документите облегнати на бравата... Явно някой ги е намерил и съседите са ги оставили, защото бяха разбичкани.
Hamaelleon
аман от критикари, всеки знае само да плюе и да поучава; смешно, пародийно, не знам какво си, ами дайте да видя вие какво сте направили; само приказки.........
Qlamoff
Лятото бяха направили от данъчната инспекция проверка в магазина на бащата и са написали акт. Сумата възлиза от 1000 до 15 000 лева... Още не се знае колко...