sentinel
Разбрах, че снощи сме се представили адски добре, докато ни снимаха в клубчето.. И сме можели да спечелим екскурзия до Лондон оО. Само дето никой нищо не помни.
antubis
Блях. Маг студио са правили дизайна на mucunki ... ужасен дизайн - паднаха ми в очите.
Hamaelleon
От по-известните JS Frameworks, които са ми направили впечатление са, разбира се, jQuery и YUI. Напоследък оставам с много добри впечатления и от mooTools.
http://demos.mootools.net/
svejo
Имаме проблеми. Всеки момент трябва да сме ги оправили.
antubis
YouTube са направили известни промени по интерфейса на страницата на конкретен клип. Направили са player-а по-голям и са променили местата на някои елементи.
stylius
Смятам да направя нещо, което никой студент не е правил до сега - да уча в събота вечер. Какво, правили сте го? А кой е учил и е пил ракия в същото време?