Търсене на постове: вкус

alexnickerman
@JaG_ , аз пък си търся софт. чрез, който да слуша чрез звукови команди, ц ц ц :) - Не знам, всеки има вкус. Новото убунту, също е похвално и него тествах :)
Ally
alish
гаси вкусната кавърма...
Axel
axel
@lpetrov циганска баница "D "D шегувам се има една пица дето става сравнително бмързо и е вкусна
Мишо
muiiio
Аз си тръгвам от офиса :) Наработих се, наблогих се, наглупих се, намузиких се... Време е да ида и да се намуам с нещо вкусно и адски вредно!
KOx2
@ApoApostolov Отказах се да правя бутон, нека всеки го прави по неговия си вкус. Не е ли правилно ?
Цветелин Павлов
sentinel
@Dr1nata - ба ли го - със задника си не усещам вкусове... :) @tkulev - аз я изчистих... при това без да използвам ютия и хартия - само с инат!
Drъnata
Dr1nata
@sentinel С какъв вкус?
Denis Zhekov
Snooby
@_sunshine_ ммм... на вкус са малко... бодливи :D
Snoopy
blacksnoopy
Цяла сутрин гладувам, защото сега ще ходя да хапна от най-вкусните дюнери в София. Пазех се. Лелеее. Само като се замисля, ми потичат лиги :D :)
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy въпрос на вкус... и нататъка е ясно :D
Теодор Георгиев
tedo92
@alish @Leda само да ви кажа - току що майка ми извади абничките от фурната - топли, бухнали и вкусни... ^^
Стоян Николов
amigo
Тва прясно мляко от магазина има вкус на вар.....
Axel
axel
@miStalE добър вкус ;)
Snoopy
blacksnoopy
Домашния чеснов сос е доста вкусен :)
Александър
aftercollabz
@lpetrov Music Instructor са класика. Май музикалните ни вкусове се доближават. Last FM?
Страница: 60 61 62 63 64

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата